a
[eltdf_separator type='normal' position='center' border_style='solid' color='' width='' thickness='' top_margin='0px' bottom_margin='13px' ]
ویژگی تصویر

مشاوره متوسطه اول

[eltdf_section_title content_alignment=”center” title_tag=”” tagline_tag=”” title=”مشاوره آموزشی متوسطه اول” tagline=”مجتمع انرژی برتر” content_padding=”19%”]

دبستان و دبیرستان دور اول پسرانه انرژی برتر با مجوز موسسه فرهنگی آموزشی صنعت هسته ای و هماهنگ با مجموعه مدارس انرژی اتمی  در سال تحصیلی99-۱۳98 تاسیس گردید. مدرسه را در ساختمانی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت 220 دانش‌آموز از پایه پیش دبستانی تا  هفتم ایجاد و در هر کلاس ۲۰ نفر می توانند مشغول به تحصیل باشند.

ساعت شروع به کار دبیرستان ۰۷:۳۰ و ساعت پایان آن ۱۴:۴۵ است. دانش‌آموزان به طور روزانه در ۶ زنگ ۵۰ دقیقه‌ای آموزش می‌بینند و مدرسه دو زنگ تفریح ۳۰ و ۴۵ دقیقه‌ای برای صبحانه، ناهار و نماز و سه زنگ ۱۵ دقیقه‌ای برای استراحت در بین کلاس‌های درسی دارد.

مدرسه دارای امکاناتی مانند آزمایشگاه درس علوم، سایت کامپیوتر، کارگاه کار و فناوری، نمازخانه، کتابخانه، سالن غذاخوری، بوفه مواد غذایی، گرمکن غذا و کمد دانش‌آموزی است.

از روز شنبه تا چهارشنبه ۳۰ زنگ آموزشی برقرار است و دانش‌آموزان طی این روزها علاوه بر آموزش درس‌های ملی، در درس‌هایی مانند استدلال، کامپیوتر، زبان، المپیادهای ریاضی، فیزیک، شیمی، نجوم، زیست‌شناسی و ادبیات آموزش می‌بینند. ضمناً در روزهای پنجشنبه سه زنگ کلاس فوق برنامه  برای دانش‌آموزان شامل فعالیت های علمی، پژوهشی و هنری  برگزار می‌شود.

برای فراگیری زبان خارجی، دانش‌آموزان علاوه بر آموزش زبان‌ انگلیسی که جزء برنامه دروس ملی است، این اختیار را دارند که در کلاس زبان انگلیسی شرکت کنند.

همچنین کلاس‌های ورزشی دو زنگ در هفته در پایه هفتم، هشتم و نهم به ترتیب به یکی از رشته‌های بسکتبال، هندبال و والیبال اختصاص دارد.

علاوه بر کلاس‌های اصلی که در ساعت رسمی مدرسه برگزار می‌شود، دانش‌آموزان می‌توانند به صورت داوطلبانه در گروه‌های بیش از ۱۰ نفر، تقاضای برگزاری کلاس‌های بیشتر را با عنوان انجمن در موضوعات مختلف علمی و فرهنگی و هنری ارائه کنند.

مشق دانش‌آموزان به طور روزانه حدود ۲ ساعت یا کمتر به صرف وقت در منزل نیاز دارد و دانش‌آموزان باید آن را روی برگه‌های مخصوصی که توسط مدرسه در اختیار آنان قرار می‌گیرد بنویسند و هر روز صبح پیش از آغاز فعالیت مدرسه آن را در صندوق مربوط به هر معلم بیاندازند.

برای آموزش دانش‌آموزان علاوه بر کتاب‌های درسی که توسط خود دانش‌آموزان تهیه می‌شود، بنا به سفارش معلمان، کتاب‌هایی به عنوان کتاب‌های تکمیلی توسط مدرسه از بازار کتاب‌های کمک آموزشی تهیه می‌شود و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

آزمون‌های مدرسه شامل آزمون‌های پایان ترم و میان ترم است. آزمون‌های پایان ترم هم‌زمان با مدارس کل کشور در دی‌ماه و خردادماه و آزمون‌های میان ترم معمولاً در آبان‌ماه و فروردین‌ماه برگزار می‌شود. سؤالات آزمون‌های میان ترم مطابق سطح آموزشی مدرسه و دشوارتر است.

شورای معلمان مدرسه هر هفته برگزار می‌شود و محلی برای گفتگو و تبادل نظر درباره مسائل مختلف در باب مدرسه و آموزش و پرورش است. کارکنان مدرسه عبارتند از مدیر، معاون انضباطی و اجرایی، معاون آموزشی، معاون فرهنگی، معاون هنری و نماینده معلمان که به طور تمام وقت در استخدام مدرسه هستند. مدیر و تمام معاونان مدرسه از دبیران مدرسه هستند و ساعت‌هایی را در کلاس‌های درس حضور دارند.

دانش‌آموزان در هر سال تحصیلی گروه‌هایی را تشکیل می‌دهند تا در مسابقات گروهی با نام جام انرژی برتر شرکت کنند. این مسابقات در موضوعات علمی، ورزشی، هنری و خلاقیت برگزار می‌شود.

در ماه‌های تابستان، مدرسه برای دانش‌آموزان شش هفته کلاس درسی دارد که طی سه روز در هفته برگزار می‌شود. در این دوره تابستانی کلاس‌های آموزشی مانند المپیادهای علمی، کارگاه مهارتی، کامپیوتر، ریاضی، علوم، ادبیات و ورزش برگزار می‌شود.

مدرسه انرژی برتر یک مدرسه غیردولتی است و هزینه‌های اداره آن به وسیله شهریه دریافتی از اولیای دانش‌آموزان تأمین می‌شود. مبلغ و نحوه دریافت این شهریه تحت نظارت اداره آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان مدرسه است.

ملک ساختمان دبیرستان، استیجاری است و مدرسه بابت آن اجاره بها می‌پردازد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0